Działka budowlana
Naprawa, małopolskie
- 599 000 zł
- 4 790 m²
- 125,05 zł/m²
Szczepan Gryguś
Skontaktuj się
Działka budowlana
Naprawa, małopolskie
zaktualizowane:
21 kwietnia 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026
599 000 zł 4 790 m² 125,05 zł/m²
nieregularnyMedia:
prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 599 000 zł (125,05 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 4 790 m²
- kształt: nieregularny; teren pochyły
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, studnia, szambo
- opomiarowanie wody
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX Polska, zaktualizowane: 21.04.2026
- numer ogłoszenia: 3187/2680/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Naprawa, Jordanów, suski, małopolskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, obiekty handlowo-usługowe, łąka, las, góry
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA 4790 M² NAPRAWA, GMINA JORDANÓW
WIDOK NA TATRY, BABIĄ GÓRĘ I GORCE
Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 4790 m², obejmująca działki ewidencyjne nr 1596/3 oraz 1596/4, położona w miejscowości Naprawa, gmina Jordanów.
Nieruchomość wyróżnia się pięknymi widokami na Tatry, Babią Górę oraz pasmo Gorców, a także bardzo dobrym nasłonecznieniem i dogodnym ukształtowaniem terenu. (...)